Jako malá holka jsem ráda malovala a vysnila jsem si, že budu oděvní návrhářkou. Šila jsem si různé efektní (tedy myslím) modely a snila o tom, jak budu navrhovat kolekce. V osmé třídě, přesně na prahu zkoušek mne však přizastavila nemoc a dlouhý výpadek ze školní docházky a já svému snu přestala věřit. Bála jsem se, že ve velké konkurenci na zkouškách nemohu uspět a nastoupila jsem na blízkou strojní průmyslovou školu, aniž bych zkoušky vůbec zkusila. Chvíli jsem pak pracovala v projekční firmě. Vdala jsem se, těšila se z dětí a naučila se, že své sny je třeba hýčkat..

Oděvy mi už příliš neříkají… daleko více mě přitahuje příroda. Začala jsem se věnovat návrhům zahrad.  Chybělo mi ale zhmotnění mých myšlenek - vize, jakýsi hmatatelný výsledek mé práce. Posléze jsem absolvovala kurz floristiky, abych svou fantazii mohla uplatnit při vazbách květin. Výsledek si navíc mohu  chvíli  pohýčkat v ruce :-)

 Od té doby vážu květiny  a moc si to užívám. Našla jsem a dělám to, co mám ráda. Jsem návrhářkou – ale květin. Sny se plní….

Jděte za svými sny, plní se!